Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
regulamin kart rabatowych

 

     

Aktualna cena
paliwa:  

 

 

7,19

 

 

 

6,27

 

 

 

Open Panel

 

Regulamin

Karty Rabatowej Stałego Klienta

w Przedsiębiorstwie Komunikacji Samochodowej Złocieniec Sp. z o. o.

  1. Wystawcą i właścicielem Karty rabatowej jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Złocieniec Sp. z o. o. przy ul. Piaskowej 8. Wpisany do KRS pod nr 0000504217.
  2. Karta stałego Klienta nie jest kartą kredytową, płatniczą ani bankomatową i może być używana wyłącznie z postanowieniami niniejszego regulaminu.
  3. Warunkiem otrzymania Karty Stałego Klienta jest zapoznanie się z regulaminem i podpisaniem formularza zgłoszeniowego. Przyjęcie karty jest dobrowolne.
  4. Karta Rabatowa Stałego klienta jest wydawana bezpłatnie i na czas nieokreślony. Posiada indywidualny kod podporządkowany do osoby posiadającej kartę.
  5. Karta Rabatowa Stałego Klienta jest imienna aktywowana w punkcie sprzedaży i może być używana przez członka jego rodziny.
  6. Rabat dotyczy paliw ON i Pb w kwocie 0,05 zł za litr i może być przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Złocieniec Sp. z o. o. zmieniony oraz uzupełniony o inne asortymenty.
  7. Rabat nie może być udzielony za zakupy dokonane w przeszłości.
  8. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o. o. ma prawo do zakończenia programu promocyjnego Kart Rabatowych bez podania przyczyny.
  9. Nabywca Karty jest zobowiązany dołożyć wszelkich starań w celu ochrony przed utratą, kradzieżą lub zniszczeniem.
  10. O wszelkich zmianach regulaminu informacja będzie udostępniona na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej .  

 

 

Aby poprawnie wyświetlać zawartość dokumentów pobranych ze strony PKS Złocieniec, 
pobierz najnowszą wersję oprogramowania firmy Adobe.

pobierz adobe acrobat reader