Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wyróżnienia i nagrody

 

     

Aktualna cena
paliwa:  

 

 

7,19

 

 

 

6,27

 

 

 

Open Panel

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w VIII edycji ogólnopolskiego konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” nasza Spółka zajęła piąte miejsce w kraju.          

W dniu 20 kwietnia 2016 r. w Pałacu Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu odbyła się ceremonia wręczenia wyróżnień. W imieniu pracodawcy, certyfikat „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” oraz statuetkę z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy odebrał Prezes PKS Złocieniec Sp. z o.o. Mirosław Stołowski. W uroczystości wzięli także udział: z ramienia Właścicieli Wicestarosta Drawski Jacek Kozłowski, Przewodniczący Zakładowego NSZZ „Solidarność” Grzegorz Kołodziej oraz Członkowie Zarządu Związku Leszek Miszta       i Piotr Katuszonek.

Celem konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” jest promowanie pracodawców, którzy wyróżniają się w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe. Do udziału w konkursie, pracodawcę nominują jego pracownicy.

W trakcie swojego wystąpienia, Prezydent wielokrotnie podkreślił rangę konkursu oraz rolę pozytywnych relacji pracodawcy z pracownikiem, opartych przede wszystkim na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.