Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Przetwarzanie danych osobowych

 

     

Aktualna cena
paliwa:  

 

 

7,36

 

 

 

7,06

 

 

 

Open Panel

      1.Tożsamość administratora

Administratorem danych jest PKS Złocieniec Sp. Z o.o. , mający siedzibę w Złocieńcu (78-520) przy ul. Piaskowej 8.

2. Dane kontaktowe administratora

Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email pks@pkszlocieniec.pl, lub pisemnie na adres siedziby administratora.

3. Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usług świadczonych przez PKS Złocieniec Sp. z o.o. Dane osobowe pozyskane w toku dotychczasowej współpracy lub pozyskane od Państwa dobrowolnie w trakcie nawiązywania współpracy, będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody w celach związanych z komunikacją pomiędzy Panem/Panią a  administratorem danych i realizacją usług świadczonych przez PKS Złocieniec Sp. z o.o.

4. Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

W razie koniczności dane mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z administratorem przy realizacji celu dla którego zostały udostępnione oraz uprawnionym organom.

5. Okres przechowywania danych

Dane osobowe  będą przetwarzane przez okres niezbędny prawnie wymagany, zgody dobrowolne na przetwarzanie danych osobowych  do czasu ich wycofania lub zakończenia świadczenia usługi przez Pks Złocieniec Sp. z o.o.

6. Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

7. Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.

Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)

Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa

Telefon: 22 860 70 86